Hasan AKAN İnşaat 1998 yılında Adana merkez ve çevre il ve ilçelerde faaliyetine başlamıştır. Aynı tarihlerde kurumsallık çalışmalarını tamamlayarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

1998 yılından buyana bir çok resmi ve özel kuruluşa niteliği yüksek işleri, projesine uygun olarak birinci sınıf malzeme ve ekipmanlarla çalışarak sorunsuz olarak tamamlamıştır.

Gerek üst yapı, gerekse alt yapı alanındaki tecrübelerimizle yapımını tamamladığımız ve halen taahhüdümüz altında yapımı devam etmekte olan işlerimizde ince ayrıntıları gözetmeksizin, teknik personellerimizin deneyimleri ile her geçen gün tecrübelerimizi arttırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz..

Misyonumuz

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan,
inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız;
yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,
en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.

Kalite Politikamız

Binalarımız, HASAN AKAN İnşaat’ın üst düzey standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve yönetilmiştir. Yaptığımız binalar,yaşam kalitesi, güvenlik standartları ve estetik değer ön planda tutularak projelendirilmiştir.

Yapı denetim firmaları ve teknik danışmanlarca yapılan testlerde kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle projelendirilerek hayata geçirilmektedir.
Projenin tamamında, detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme kirişli radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış betonarme perde çerçeveli taşıyıcı sistem kullanılmaktadır.

Belgelerimiz

9001
iso_14001
iso_14001